Rekrutacja IT ITalents sp. z o.o. +48 784 089 308

KONTAKT

Korzyści dla kandydatów.

W naszej codziennej pracy szczególnie dbamy o karierę zawodową aplikujących na nasze ogłoszenia kandydatów. Staramy się pokazywać drogę ku profesjonalnej doskonałości i osiągnięciu satysfakcji zawodowej.

Rekrutujemy TALENTY !

Szukamy ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Wierzymy, że kariera to swoisty projekt, którym należy zarządzać przez całe życie. A my chętnie wspieramy realizację takich projektów.

Co oferujemy?

W profesjonalny sposób podchodzimy do naszych zobowiązań wobec kandydatów, sumiennie przestrzegamy zasad RODO, przepisów prawa pracy, terminowo i godnie wynagradzamy zatrudnionych pracowników, oferując im płace na poziomie Unii Europejskiej.

Aplikacja ad hoc

Jeśli szukasz zmiany zawodowej i zdecydowałeś się na naszą pomoc, wybierz interesujący Cię projekt z listy publikowanej na naszej stronie z ofertami pracy
ofertypracyit.pl
lub przeslij nam swoje CV na adres
rekrutacja@italents.pl
Jeśli nie interesuje Cię żaden z naszych aktualnie prowadzonych projektów, możesz przesłać nam swoje CV "ad hoc". Powiadomimy Cię natychmiast, jeśli w portfolio naszych projektów pojawi się odpowiadający Twojemu profilowi.

Aplikacja na ofertę

Po otrzymaniu Twojego CV zadzwoni do Ciebie nasz konsultant celem omówienia twoich umiejętności i doświadczenia zawodowego. W momencie zaakceptowania przez naszego Klienta Twojej kandydatury na określone stanowisko nasz konsultant zorganizuje spotkanie z potencjalnym pracodawcą. Kolejnym krokiembędzie omówienie warunków nowej pracy i akceptacja oferty. Jedyne, czego oczekujemy od Ciebie, to profesjonalizm.